Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Canevim Fragman

<< 2 3 45 6 >>


Canevim 16. Bölüm 2. Fragmanı

Yorum Yaz (8 Yorum) Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Dram, Aşk
Yönetmen: Adnan Güler
Senaryo: Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura
Kanal ve Yayın Günü: Atv - Pazartesi - 20.00
Canevim Oyuncuları:
Canevim Konusu:

Koliba Filmin yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Canevim'in hazırları son sürat devam ediyor. Yönetmen koltuğunda Adnan Güler'in oturduğu dizinin senaryosunu ise Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura kaleme alan isimler. Kadın başrol oyuncusu olarak Biran Damla Yılmaz'ın Ceylan karakteri ile kamera karşısına geçeceği bilinen haberler arasında. Cast çalışmalarının sürdüğü dizinin çekimleri İstanbul'da geçtiğimiz günlerde başladı.

Biran Damla Yılmaz (Ceylan)

28 Haziran 1997 yılında İstanbul'da dünyaya gelen güzel oyuncu 2013 yılında Kırgın Çiçekler dizisi ile adım attığı oyunculuk kariyerine yine ses getirecek bir karakter ile devam ediyor. Yine Atv ekranlarında yayınlanmış olan ve uzun süre reyting rekorları kırmış Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül karakteri ile başrol oynamıştı. Güzel oyuncu ayrıca Beyaz Yalan dizisinde rol almıştır. Yeni dizisi Canevim'de de Ceylan karakterine hayat verecek.

Aras Aydın (Ömer)

2 Temmuz 1989 Eskişehir doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Kariyerindeki ilk dizisi Öğretmen Kemal'dir. Kiraz Mevsimi dizisinde Emre karakterini canlandırmıştır. 1.84 boyunda, 74 kilodadır. Saklı Kalan ve Şefkat Tepe gibi dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu son olarak ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Altınsoylar dizisinde Oğuz karakterine hayat vermiştir.

Özgür Çevik (Taylan)

Yakışıklı oyuncu 27 Mayıs 1981 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. 2004 yılında ekranlara gelen Yabancı Damat dizisi ile tanınır bir isim haline gelmiştir. Geçtiğimiz sezon final yapan Kırgın Çiçekler dizisinde Toprak karakteri ile kamera karşısına geçmişti. Yakışıklı oyunu en sonra ise Can Kırıkları isimli dizide Kerem İnan karakterine hayat vermiştir.

Ezgi Şenler (Müjgan)

28 Ocak 1993 yılında İstanbul'da dünyaya gelen genç oyuncu 1.68 boyunda ve 55 kilodadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Modern Dans bölümü mezunudur. Bodrum Masalı dizisinde Aslı karakterini canlandırmıştır. Son olarak ise Nefes Nefese dizisinde Mercan karakterine hayat vermiştir.

Simge Selçuk

1 Ocak 1975 Ankara doğumlu oyuncu Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi sahne sanatları bölümünü tamamlamıştır. Selçuk'un fiziki özellikleri 1.72 boyunda ve 59 kiloda, saç rengi kumral, göz rengi ise kahverengidir. Tatlı Kaçıklar, Çiçek Taksi, Ayrılsak Da Beraberiz, Acemi Cadı, Kader, Küçük Kadınlar, Mazi Kalbimde Yaradır ve Güzel Köylü dizilerinde rol almıştır. Son olarak ise Kalbimdeki Deniz dizisinde Raşel karakterine hayat vermiştir.

Nihan Büyükağaç

28 Eylül 1981 İstanbul doğumlu güzel oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Fırtına dizisinde Tamara karakterini canlandırmıştır. Yüreğine Sor filminde rol almıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Gülşah karakterine hayat vermiştir. Son dizisi ise Star Tv'de ekranlara gelen Cesur ve Güzel'dir.

Yorum Yap

Canevim dizisine 8 Yorum Yapıldı
  1. Ebru: Dizide sadece ceylan itici geliyor taylan ve melise bayılıyorum favorim süperler Feryal ceylan konusunda hak veriyorum ceylan in evde kalması her şeyde taylanla koşması abartılı geliyor onun dışında çok güzel bir dizi
  2. KÜBRA: Allahım bu ne kadar saçma dizi bir adam herkesi parmağında oynatıyor. Kimse bir şey öğrenemiyor, bir tanesi bile ortaya çıkmıyor.Milleti böyle salakça dizileri izlememeye davet ediyorum.
  3. erdal erman amasya: merhaba çok severek ve beğenerek izliyorum,ve izlemekten çok memnunum saygılarımla...
  4. Sema: büyük bir merak içerisindeyim. Ömer kendisine oynanan bu haince oyunun farkına varabilecek mi? Diğer yandan Taylan gerçekten aşık mı oldu?
  5. Şerife: Aynı sen anlat Karadeniz gibi bir psikopat geliyor bir psikopat gidiyor ortalık zaten psikopat dolu bu şekil diziler yapacaklarına yüzümüzü güldüren ailecek seyredebileceğimiz diziler yapsınlar o kızın ağlaması hiç bitmedi zaten böyle dizileri kim seyrediyor psikopatlar
  6. Saadet: Piskopat böyle diziler yüzünden gençlerimiz geleceğimiz yok oluyor biri bunlara dur desin eski türk filmlerini hala seyrederken mutlu oluyoruz defalarca seyrettiğimiz halde bunlar böyle diziler bittiği an unutuluyor ne varsa nostaljilerde var
  7. Gökhan: Ömer karakterini çok sevdim harika gerçekten. Oyuncuya cuk oturmuş karakter.
  8. Berrin: Kırgın Çiçeklerde iyi yürekli öğretmeni oynadıktan sonra bu Taylan rolünü hiç yakıştıramadığım bir oyuncusun artık. Seni bu şekilde izlemek biz dizi sevenlere hiç iyi gelmedi...

Canevim Dizisi Özet

Canevim 6. Bölüm Fragmanı Özet;

Elvan'ın yardımıyla Kristina'dan gerçekleri öğrenmek üzere olan Ceylan tüm olup biteni öğrenecek mi? Kristina'nın daha fazla dayanamayacağını gören Taylan'ın planları alt üst mü olacak? Diğer yandan ise Fikret'i her yerde arayan Ömer, Taylan'a ulaşmaya çalıştığı sırada Taylan'ın karşısına çıkması bu işlerin başındaki asıl kişinin o olduğunu öğrenebilecek mi? Ceylan'a her an yakın olabilmek için mahalleye bir yatırım yapmaya karar veren Taylan'ın karşısında annesi durmayı başarabilecek mi?

Canevim 5. Bölüm Fragmanı Özet;

Ömer'in telefonunfan Ceylan'a gönderilen veda mesajı Ceylan'ın alt üst olmasına neden olur. Nişanlısı Ömer'e bir türlü ulaşamayan Ceylan peşine düşmeye karar verir. Diğer yandan Taylan yaptığı planın harfiyen ilerlemesinden son derece keyiflidir. Ömer ise kendisine kurulan bu tuzaktan kurtulmak için elinden geleni yapmaktadır. Ayşe'nin ablası Elvan'ın kızı olduğunu öğrenmesinin ardından sonra annesine sorular sormaya başlar.

Canevim 4. Bölüm Fragmanı Özet;

Taylan ile Ceyla büyük bir trafik kazası geçiriyorlar. Taylan'ın hayatını kurtaran Ceylan, Feryal hanımın oğlumdan uzak dur demesiyle büyük bir şaşkınlık yaşar. Taylan hastanede kendine gelir gelmez hayatını borçlu olduğu Ceylan'ı sorar. Taylan intikam ateşi ile yandığı Ceylan'a aşık olmasıyla tüm hikaye yeniden yazılıyor. Ceylan'ın Taylan'a aşık olmadığını ve Ömer'i çok sevdiğini hesap edersek durum her geçen gün daha da içinden çıkılmaz bir hal alacak.

Canevim 3. Bölüm Fragmanı Özet;

Ömer, Ceylan'ın yanında olmasa da onun varlığını hissetmesi Ceylan için görünmez bir kale oluşturmaktadır. Taylan'ın hareketlerinde şüphe duymaya başlayan Ceylan içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmaya çalışır. Nihayet işten ayrılıp nişanlısının yanına dönen Ömer ise Ceylan'ın hareketlerinden şüphelenir ve neler olup bittiğini anlamaya çalışır. Taylan, Ömer'in dönüşünden rahatsız olmuştur. Ne yapıp edip Ömer'i Ceylan'ın etrafından uzaklaştırmak zorundadır. Taylan yavaş yavaş ördüğü tuzaktan Ömer'i uzak tutmak için kendisine Kars'tan bir iş haberi gelmesini sağlar böylelikle önündeki engeli kaldırmış olur.